Jagoda & Przemek - sesja narzeczeńska by Artur Matecki

Były dmuchawce 🌼, było trochę wietrznie 🌬 ...latawców zabrakło 😅🙄

Sesja komunijna w plenerze- Hania w roli głównej! by Artur Matecki

Pierwsza Komunia Święta to jeden z najważniejszych momentów w życiu!
Sezon komunijny 😇, to taki przerywnik w naszym sezonie ślubnym(swoją drogą,trwającym już na okrągło,przez cały rok).
Na finał przedstawiam Hanię - moją najlepszą modelkę sezonu 2018 !

Sesja poślubna w plenerze- Wrocław. Paulina i Bartosz by Artur Matecki

Zachęcam do komentowania, a aby obejrzeć spokojnie klatkę po klatce proszę kliknąć pierwsze i strzałeczką w prawo klikać (to będą wielkie pojedyncze foty na ekranie).

 A kto zna hasło znajdzie ich o wiele więcej w Strefie Klienta: https://www.amfoto.pl/2018/paulina-bartosz-slub-sosnie-wesele-kaczory-plener-wroclaw

Ci, którzy nie posiadają hasła, a chcieliby zobaczyć, jak wyglądał Ślub Pauliny i Bartka, zapraszam do poprzedniego wpisu na blogu, gdzie są zdjęcia z Ich wesela: https://www.amfoto.pl/blog/2018/5/2/kwietniowy-slub-pauliny-i-bartosza-sosnie-odolanow-kaczory

Kwietniowy Ślub Pauliny i Bartosza by Artur Matecki

0741_Paulina&Bartosz________fotoreportaz_ze_slubu_sosnie_wesela_kaczory_deluxe_____fotografia_slubna_www_amfoto_pl_AMF_0846.jpg

Jeśli przypadły Wam do gustu wystrój, kwiaty, makijaż lub inne elementy ze Ślubu i Wesela Pauliny i Bartosza, poniżej podaję listę osób, firm, instytucji zaangażowanych w ten Dzień:

 • Kwiaty i wystrój

  Kwiaciarnia Beata - Sośnie

 • Suknia ślubna

  Suknie Ślubne Mariola - Krotoszyn

 • Fryzura

  Zaklad Fryzjerski Agata Namysł - Granowiec

 • Garnitur Pana Młodego

  Giacomo Conti

 • Make up

  Makijaż & Stylizacja rzęs Kasia Mocek - Granowiec

 • Zespół

  Zespół Muzyczny Omega

 • Tort / słodki stół

  Cygal- cukiernictwo catering -Chojnik

 • Zaproszenia/ winietki, itp

  Amelia-Wedding.pl

 • Ekipa operatorów filmowych

  Foto Ostrowscy

 

Dla przypomnienia:

w Strefie Klienta -> https://www.amfoto.pl/2018/paulina-bartosz-slub-sosnie-wesele-kaczory-plener-wroclaw, posiadacze hasła, będą mogli zobaczyć lada dzień wszystkie zdjęcia ze Ślubu :)

Natalia & Marek - wiosenna sesja narzeczeńska by Artur Matecki

Dostęp do wszystkich zdjęć z sesji narzeczeńskiej: 

https://www.amfoto.pl/2018/natalia-marek

Hasło znajduję się na wizytówkach, które Natalia i Marek dołączali do swoich zaproszeń. Hasło można również uzyskać u Nich oraz będzie również rozdawane na wizytówkach podczas przyjęcia weselnego :)

Najlepszej jakości wydruki na płótnie! by Artur Matecki

Oto Nasza prywatna galeryjka. 


Wypadałoby ją odświeżyć, ale potrzebna jest już na nią nowa, wolna ściana! :)

💬Wiele osób pyta mnie, czy jest im potrzebne płótno zamawiając reportaż ślubny.
Kilka z zalet takiego rozwiązania:

✔ Solidne obicie
✔ Łatwe mocowanie
✔ Najwyższa jakość wykonania i wydruku!

🔥To tylko kilka zalet tego produktu. Najważniejszym zadaniem płótna jest przypominać Wam jak cudowne chwile przeżyliście i przeżywacie nadal!

 

dom_sciana_plotna_fotobrazy_blejtram_krosno_ostrow_wlkp_wydruki.jpg

Julia, moja Żona - sesja ciążowa by Artur Matecki

😊 Witajcie Kochani, zbliżają się święta, podczas, których nie powinno w żadnym z nas zabraknąć radości, miłości, nadziei i czystej życzliwości.

💝Właśnie dlatego postanowiłem przedstawić Wam wszystkim osobę, która jest dla mnie najważniejsza na świecie. Poznajcie najpiękniejszą i najwspanialszą kobietę, jaką dane mi było poznać - Julia

😍Aby dopełnić tę fotografię, jak pewnie się domyślacie, z moją ukochaną Żoną spodziewaliśmy się drugiego dziecka a dokładniej drugiego Syna! Zobaczcie jego ostatnie chwile razem w Mamie :)

😯Korzystając z tej sposobności chciałbym przekazać Ci Kochanie, że jesteś dla mnie:

😇Cudownym Aniołem
😍Kochaną Żoną
😘Wyjątkową Kobietą
😘Fantastyczną Partnerką
💕Ukochaną Połówką
⭐Najjaśniejszą Gwiazdą
💝Świetną Kucharką

🤗Wiem, że to tylko kilka rzeczy, które wymieniłem, ale to kim dla mnie jesteś najpełniej oddadzą chyba te słowa:
,,Jesteś dla mnie kimś więcej, niż przeznaczeniem"

🤗Jasiu jest już z nami niemalże miesiąc!

Może uda się wreszcie zrobić nam wspólne zdjęcie razem i tutaj także się nim pochwalić 👩‍👩‍👦‍👦

Niepowtarzalny uśmiech 😃 - czyli jak wykonać sesję narzeczeńską w 2 minuty... by Artur Matecki

Tak jest! Poniższą sesję Ani i Łukasza mógłbym zakończyć dosłownie po 2 minutach.

W zasadzie prócz uśmiechu Ani (który nie znika pomimo największych prób :D ), spontaniczności Łukasza, pomógł nam spacerowicz, z pozoru z nieprzyjaznymi psiakami, które chciały nas początkowo zaatakować 🙄

 

Wszystko to złożyło się na taki efekt, że już miałem 'to coś'!

Jeszcze jakby ktoś miał wątpliwości jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej, odpowiadam: NIE PRZYGOTOWYWAĆ SIĘ!

A dla tych, którzy i tak powiedzą 'ja wiem swoje' :P  - Odsyłam do krótkiego poradnika (link poniżej), który będzie systematycznie uzupełniany :) 

 ➡➡➡  https://www.amfoto.pl/blog/2018/3/23/jak-przygotowac-sie-do-sesji-narzeczenskiej   ⬅⬅⬅

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej? by Artur Matecki

0133_Gosia&Kuba_sesja_narzeczenska_pisarzowice_opuszczony_kosciol_kobyla_gora____www-amfoto-pl__AMF_2208.jpg

Sesja narzeczeńska

Krótki poradnik dla przyszłych Par Młodych :)

Zwykle, kiedy zaczynam się umawiać z moimi Parami na sesję narzeczeńską, otrzymuję od Nich pytania "Jak mamy przygotować się do sesji narzeczeńskiej?".   Postanowiłem zebrać kilka swoich przemyśleń i inspiracji. Przy okazji - sądzę, że dla Was – Par Młodych-  będzie to fajny poradnik, w którym znajdziecie odpowiedzi na większość nurtujących Was pytań.

 

Czym jest sesja narzeczeńska? Czy w ogóle to nam potrzebne?!

Dla mnie to oczywiste, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, czym jest sesja narzeczeńska, czemu służy i po co właściwie zawracać sobie nią głowę. Już wyjaśniam.

Sesję narzeczeńską wykonuje się jeszcze przed ślubem, w większości przypadków do kilku miesięcy poprzedzających ślub. Jej głównym celem (z punktu widzenia fotografa ślubnego) jest budowanie relacji pomiędzy fotografem i parą. Sesja daje świetną możliwość sprawdzenia siebie przed obiektywem oraz przede wszystkim umożliwia zapoznanie się ze stylem pracy i osobowością fotografa. Jest najlepszą okazją do tego, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że wybraliście odpowiednią osobę do udokumentowania najważniejszego dnia w Waszym życiu. Jeśli zdecydujecie się na sesję odpowiednio wcześnie, będziecie mogli obejrzeć efekty i ostatecznie zdecydować czy dany fotograf spełnia Wasze oczekiwania. Ja na każdej sesji staram się, aby czas przeznaczony na zdjęcia, zamienił się w niepowtarzalną randkę, podczas której Wy i Wasze uczucia grają rolę pierwszoplanową. Często słyszę od swoich par, że sesja narzeczeńska była wspaniałym doświadczeniem, które pomogło na chwilę zapomnieć o codzienności i odreagować przedślubny stres. Dodatkowo namacalną istotą sesji narzeczeńskiej dla Narzeczonych są oczywiście fotografie. Czasami właśnie Pary pytają mnie o pomysły na prezenty do Rodziców czy Świadków. Obrazy na płótnie czy małe fotoalbumy mogą być ciekawą alternatywą dla -powiedzmy sobie szczerze- oklepanych koszy z winem, słodkościami i alkoholem czy kwiatów. Istnieje też inny powód, dla którego robimy sesję narzeczeńską. Ze zdjęć z sesji narzeczeńskiej można zrobić swoistą przypominajkę dla Gości, popularne <save the date>, którą z reguły robi się rok przed Ślubem, wręczając kartki jako zaproszenie lu projektując kartki z taką przypominajką, aby Goście wiedzeli o Waszym wydarzeniu i mogli zaplanować sobię termin Waszego ślubu.

W co się ubrać? Jaki makijaż, fryzura? Co mamy ze sobą zabrać ?😮

To jest najlepsze i najtrudniejsze pytanie. Nie wiedziałem kilka alt wstecz, że odpowiedź będzie taka banalna teraz. Ale kilka lat temu nasze przygotowania były skrupulatne. Zmieniło sie teraz to diametralnie. Z reguły chciałbym, abyście się niczym nie przejmowali, przygotowując się do takiej sesji (co innego plener poślubny- ale to inna bajka już zupełnie). Nie będzie przygotowywania gadżetów w stylu słodkich serduszek, wymyślnych części garderoby. Dla mnie liczą się Wasze emocje, luz i spontaniczność podczas sesji, niewymuszone uśmiechy...

Na sesję narzeczeńską weźcie siebie i dobry nastrój - tylko tyle i aż tak wiele!

Tajemniczy Ogród - Studniówka III LO w Kaliszu by Artur Matecki

Bal studniówkowy odbył się w wyjątkowym czasie  dla III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu - odbywał się w 100-lecie powstania tejże Szkoły. Tym bardziej dla mnie ( i naszej foto-ekipy) było to wyróżnieniem, móc fotografować tak istotną Uroczystość!

Zdjęcia rozpoczęliśmy od fotografii wspaniałych dekoracji, nawiązujących motywem do Tajemniczego Ogrodu. Po kilku chwilach zaczęli się wszyscy schodzić, dekorując się charakterystycznymi kotylionami.

Oficjalna szczęść imprezy zaczęła się przemówieniami oraz oczywiście tradycyjnym Polonezem.

Potem zaczęło się szaleństwo! :)  By pokazać całą dozę szaleństwa emocji - operowaliśmy nie tylko tradycyjnymi kadrami. Wraz ze zmianami klimatów, zmienialiśmy podejście fotografując w dynamiczny sposób - co myślę - szczególnie się spodobało :) 

 

Jeszcze raz - wielkie, wielkie dzięki za ten wieczór, obyście tak samo wywijali za 100 dni!