KIlka słów o nas

Artur - fotografik

Fotografia to całe jego życie, od 11 lat jest w niej zakochany po uszy.     Absolwent komunikacji wizualnej, absolwent fotografii na WSSiP w Łodzi..
Pasjonuje go kreacja, kobieta jako forma idealna, geometria, konceptualizm.
Na fotografiach próbuje oddać emocje, ukazać uczucia, złapać ulotne chwile, pragnienia, które przemijają. Chce je zapamiętać, by określić siebie na obrazie-                       zapasowej kopii własnej osoby.
W życiu osobistym dumny tata, mąż, syn, przyjaciel, sportowiec, kucharz. Lubi biegać (także do lodówki :P), pływać, odpoczywać - przy Pidżamie Porno, szklance burbonu, dobrym filmie i doborowym towarzystwie.

Dotychczasowe osiągnięcia / nagrody: 

XII Ogólnopolskie Biennale w technikach fotograficznych i cyfrowym przetwarzaniu obrazu REMIS 2009 - wystawa zbiorowa (Ostrów Wlkp.)

XIX Krajowy Salon Fotografii Artystycznej Żary 2009 - wystawa zbiorowa (Żary)

XIII Międzynarodowy Konkurs Fotografii Cyfrowej CYBERFOTO 2010 - wystawa zbiorowa (Częstochowa)

Freeday Art Festiwal 2010- III Nagroda i wyróżnienie honorowe (Kraków)
XIII Ogólnopolskie Biennale w technikach fotograficznych i cyfrowym przetwarzaniu obrazu REMIS 2011 - wyróżnienie w kategorii II za zestaw prac "Lustro", wystawa zbiorowa (Ostrów Wlkp.)


 

EKIPA

ola_fotograf_amfoto

Aleksandra - fotograf 

10 lat zajmuje sie fotografią. Swoje doświadczenie budowała w największej agencji fotograficznej w południowej Wielkopolsce.

Fotografia jest pasją, którą wciąż odkrywa na nowo. Uwielbia fotografować dzieci, zatrzymywać piękne wspomnienia na dłużej. Ma doświadczenie nie tylko w fotografii ślubnej ale również fotografii sportowej - koszykówka oraz żużel.

 

17505661_10155133323011060_859480021_n.jpg

Beatka - asystent / second shooter

Kobieta orkiestra. Na co dzień udziela się na wielu płaszczyznach - instruktorka w teatrze, administracja biurowa, restauratorka, podróżniczka.

Fotografia jest dla niej  interpretacją i wnikliwą reprodukcją ulotnej rzeczywistości. Jest również sztuką obserwacji.Nie jest istotne co widać, ale co potrafisz z tym zrobić...

Prywatnie ulubiona modelka Artura oraz irańskiej malarki Zahry Mousavi.